0012 345 6789
office@insightfx.com
64184 Graham Place

EĞİTİM HİZMETLERİ

Şirketimizce, mali mevzuata yönelik eğitim hizmetleri sunulmaktadır. Eğitim hizmetlerimiz, paket eğitim olarak adlandırılan, vergi, ticaret hukuku ve yatırım teşvik gibi diğer mali mevzuatının belirli konularına yönelik eğitimlerden oluşabildiği gibi, firmaların ihtiyaçları ve öncelikleri dikkate alınarak hazırlanan ve vergi ile diğer mali mevzuatın ilgili bütün yönlerini kapsayan, amaca yönelik eğitimlerden de oluşabilmektedir.

Şirketimizce sunulan eğitimler, firma yöneticilerinin ve çalışanlarının değişen mevzuata ve yeni uygulamalara ilişkin bilgilerinin güncellenmesi ve tecrübelerinin artmasının sağlanması amacına yönelik olarak teori ve uygulamanın bir araya getirildiği, karşılıklı iletişimin ve bilgi akışının sağlandığı grup çalışmaları ile yapılmaktadır.

 

• Onlarca kanun, karar, yönetmelik ve tebliğ çerçevesinde faaliyetler yeterince sağlıklı bir şekilde incelenip, doğru ve efektif şekilde uygulanabiliyor mu? 

• Mevzuatta yeterince açıklığa kavuşmamış uygulamalar konusunda firmalar yeterince güvende mi?

• Yoksa birçok fırsat farkında olmadan kaçıyor mu?

BOYLAM DENETİM, DANIŞMANLIK VE YMM A.Ş. olarak tüm bu sorulara cevap bulmak için alanında uzman ve tecrübeli kadromuzla her zaman yanınızdayız.